wtorek, 9 maja 2017

Instagram

Witajcie kochani!

Tak dobrze widzicie, właśnie założyłam Instagrama :D Pchnięta jakimś impulsem i zachęcona ilością komentarzy pod ostatnim rozdziałem (za co gorąco dziękuję!) postanowiłam pokazać wam trochę siebie i bardziej zżyć z moimi czytelnikami ;) Dodatkowo, może uda mi się znaleźć nowych fanów mojego opowiadania? Kto wie ;P Będziecie też na bieżąco widzieli postępy mojej pracy nad kolejnymi rozdziałami, a w późniejszym czasie może i nawet historiami :D Będzie to także sposób komunikowania się między nami. Często mam różne dylematy związane z kolejnymi wątkami w PLM, a nie mam nikogo, kto mógłby mi doradzić. Teraz będę mogła się zgłosić do Was :D I mam nadzieję, że będziecie pomocni w takich sprawach ;)

A teraz pytanko do Was, co Wy na taki pomysł? Dobrym posunięciem jest Instagram związany z moją twórczością, czy powinnam sobie odpuścić?

No i na koniec, oczywiście jeżeli podoba się Wam mój pomysł, zapraszam do zaobserwowania mojego konta, który znajdziecie pod poniższym linkiem:


Całuję i do napisania!

4 komentarze:

 1. moim pomysłem jest ShiIta hehe >lennyface< :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę Cię zmartwić, ale niestety nie planuję wprowadzać Shisui do opowiadania ;)

   Usuń
 2. Instagram? Czemu nie, ja już cię obserwuję ;D
  Według mnie to super, gdy autorzy blogów mają dobry kontakt z czytelnikami ^^ od razu chce się więcej czytać i komentować.

  OdpowiedzUsuń