Bohaterowie

Sakura Haruno

Siedemnastoletnia, piękna dziewczyna o niesamowitych, różowych włosach i intensywnie zielonych oczach. Jej idealna figura i pewność siebie, którą promieniuje przyciąga spojrzenie niejednego mężczyzny. Sierota. Rodzice dziewczyny zostali zamordowani gdy ta miała 3 lata. Po tej tragedii została przygarnięta przez przyjaciół rodziny – państwa Hyūga i wszyscy razem wyjechali z Japonii. Po 12 latach nareszcie wracają do domu rodzinnego, a Sakura rozpoczyna naukę w Liceum Konoha im. Pięciu Kage. Dziewczyna jest bardzo mądra i ułożona. Jednak pod tą maską idealności kryje się cień, który niedługo ujrzy światło dzienne.

Hinata Hyūga

Niespełna siedemnastoletnia, granatowowłosa dziewczyna, o przepięknych jasno liliowych, wręcz białych oczach. Podobnie jak jej przyrodnia siostra, a jednocześnie najlepsza przyjaciółka, nie jest obojętna płci przeciwnej. Gdy miała 3 lata w jej domu pojawiła się pewna dziewczynka. Była przerażona i zagubiona, ale od razu znalazła z nią wspólny język. Niedługo potem wraz z rodziną opuściła Japonię. Teraz wraca do miejsca swoich narodzin i rozpoczyna naukę w Liceum Konoha im. Pięciu Kage. Hinata była niegdyś cichą i zamkniętą w sobie dziewczyną. Jednak przebywanie w towarzystwie Sakury zmieniło ją nie do poznania. Staje się pewna siebie i odważna, ale przy rodzicach wciąż jest ułożoną i spokojną córeczką. Ma także drugie oblicze - tajemnicze i ciemne.
 
Sasuke Uchiha

Siedemnastoletni młody mężczyzna, który jest marzeniem każdej kobiety. Posiada on idealnie czarne włosy i tego samego koloru oczy. Jego jedyną rodziną jest brat. Gdy miał 10 lat jego rodzice zostali zamordowani przez przywódcę gangu imieniem "Akatsuki" - Madarę. Właśnie rozpoczyna naukę w Liceum Konoha im. Pięciu Kage. Na co dzień dobry uczeń, nie sprawiający problemów wychowawczych, zamknięty w sobie. Posiada jednak drugie oblicze, o wiele czarniejsze i niebezpieczniejsze. Jedyną osobą, która zna jego drugie oblicze jest Naruto – jedyny i prawdziwy przyjaciel.
Naruto Uzumaki

Niespełna siedemnastoletni blondyn, o niesamowicie błękitnych oczach, w których niejedna dziewczyna najchętniej by się zatopiła. Jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym, gdy miał 7 lat. Od tego czasu zajmuje się nim wuj Jiraya. Przez 3 lata czuł się samotny i opuszczony. Z wesołego dzieciaka stał się zamkniętym w sobie samotnikiem. Dopiero gdy w wieku 10 lat napotkał na swojej drodze Sasuke i uświadomił sobie, że nie tylko on ma ciężko na nowo odżył. Stali się najlepszymi przyjaciółmi. Rozpoczyna naukę w Liceum Konoha im. Pięciu Kage. Jest wiecznie wesoły, ale gdy otwiera przed światem swoją druga naturę staje się nie do poznania.

2 komentarze:

 1. Fajnoooooo ._. Czyli tym razem walki gangów oraz bohaterowie w czasach teraźniejszych :v Lubie tego typu historie (high school itd) :)
  Btw. wydaje mi się że masz jakiś błąd w opisie Hinaty ... mianowicie:
  "Jednak przebywanie w towarzystwie Sakury zmienia się nie do poznania" - troszkę dziwnie brzmi nie sądzisz ? :) Może mogłoby to brzmieć tak:
  Jednak przebywając w towarzystwie Sakury zmienia się nie do poznania
  albo tak:
  Jednak przebywanie w towarzystwie Sakury zmienia ją nie do poznania
  :) Mam nadzieję że pomogłem trolololo :v

  OdpowiedzUsuń
 2. W 100% zgadzam się z Erenem ^^ Pomysł na opowiadanie rewelacyjny, opisy sprawiają że aż chce się czytać! A błędów nawet nie zauważyłam jak mam być szczera xD

  OdpowiedzUsuń