sobota, 1 października 2016

Startujemy!

 Witam wszystkich bardzo gorąco, zarówno starych, jak i nowych czytelników. Jest to już mój drugi blog ff o tematyce Naruto. Jeżeli jesteś tu nowy to zapraszam również na Akuma Samurai. Blog ten jest zakończony więc możecie śmiało brać się za lekturę ;)
 Okey, to teraz parę spraw technicznych. Jak wspomniałam na Akuma mam napisane już 10 rozdziałów + Prolog, co jak dla mnie jest bardzo mało. Dlatego też rozdziały nie będą pojawiać się co tydzień jak to było wcześniej, lecz co 2 tygodnie w piątki. Żeby ominąć zamieszanie związane z publikacją postów z prawej strony pojawiła się zakładka "Bliska Przyszłość", gdzie umieszczać będę planowe daty pojawiania się poszczególnych rozdziałów.
 Liczę również na Waszą aktywność. Każdy komentarz, nawet zawierający krytykę działa na mnie motywująco. Mam również nadzieję, że nie pojawią się jakieś wulgarne, czy obraźliwe wypowiedzi. Takowe będą natychmiast usuwane.
 Chcecie się o coś zapytać? Śmiało! Piszcie pod tym postem, na pewno odpowiem ;)
 Na blogu możecie znaleźć 4 ciekawe zakładki: Bohaterowie, Hebi, Akatsuki i Ostra jazda. Zapraszam do zajrzenia do nich, gdyż zawierają ciekawe informacje i są swoistym wprowadzeniem do tematu opowiadania.
 Szablon i nagłówek, są mojego autorstwa.
 Oryginał M&A Naruto należy do Masashi Kishimoto. Nie mam w tym opowiadaniu na celu przywłaszczenie sobie postaci, lecz jedynie wykorzystuję je do mojej pracy.

Gorąco zapraszam do czytania mojego autorskiego opowiadania. Mam nadzieję, że się Wam spodoba ;) Prolog już w TEN PIĄTEK tj. 7.10.2016r.

Do napisania :*

3 komentarze:

  1. Przeczytałem samurajów prawie od początku twojego pisania tamtej historii do końca. Mam nadzieję że i tu tak będzie, chętnie będę tu zaglądał i mam WIELKĄ nadzieję że je skończysz( chodź i tak czasem są rzeczy uniemożliwiające) oraz że nie będzie strasznie długich przerw, wiadomo pisarz też człowiek i musi mieć przerwy ale raczej nie kilku miesięczne. Wię w skrócie czekam na notke ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Powiem tak nie konentowałem wcześniej bo na telefonie bez konta jest to dosyc kłopotliwe.Nareszcie się spiolem i o to jest komentarz xD.Życze weny.

    OdpowiedzUsuń
  3. Liczę że jakoś sprostasz MOIM oczekiwaniom XDD Powodzenia :v

    OdpowiedzUsuń